Ošetření Natinuel

Základní charakteristikou Natinuel je odpověď na požadavky Vaší pleti. Natinuel ucelený systém péče o tělo a tvář, představuje ideální spojení medicíny a estetiky, umožňující překonat zastaralý koncept běžně používané kosmetiky při profesionální péči, a to i při domácím používání. Otevírá nám nové obzory a možnosti v oblasti aplikace molekulárních bioceutik v estetickém neinvazivním přístupu při péči o pleť.

„V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA NADČASOVÉHO KOSMETOLOGICKÉHO OŠETŘENÍ NATINUEL“

Natinuel přináší světový patent, novinku z oblasti interaktivity. Revolučním způsobem převrací pojem „OŠETŘENÍ“. Už nejsou žádná omezení pro aplikaci.Mohou se současně používat přístroje. Každá jednotlivá mikro i makro zóna obličeje, krku a dekoltu může být ošetřena odlišným způsobem, variabilně a bez daných standartů jak z hlediska času, tak typu produktu.

1) Hydratace


Specifická léčba pro obličej a krk. Vhodná pro pokožku, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Opravuje samohydratační schopnosti pokožky. Díky své hydratační schopnosti a komplexnosti je ideální k léčbě suché pokožky. Poskytuje jemnost, pružnost, pevnost a komfort. Chrání obličej od stresu životního prostředí, kterému je neustále vystavena. Od první aplikace je pleť hydratovaná, uvolněná a chráněná. Zabraňuje nadměrnému odpařování vody a uchovává správnou hladinu hydratace.

Cena za jedno ošetření je 850,-

2) Hydratace a hloubkové čištění


Specifická kúra pro posílení pleti a hydrataci pokožky. Hydratuje pokožku do hloubky a má hloubkový čistící účinek. Specifická kúra pro okamžitou hydrataci pokožky (FLASH). Dodává pokožce pevnost, jemnost, hebkost a jas. Čištění pleti je zahrnuto.

3) Hydratační, protizánětlivé ošetření


Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci regeneraci. Má protizánětlivé účinky. Ošetření lze provádět 1x týdně. Procedúra zahrnuje i čištění pleti.

Cena na jedno ošetření je 950,-

4) Hydratační, rozjasňující a vypínací ošetření


Hydratuje, rozjasňuje a současně poskytuje estetický a funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci vrásek, působí proti glykaci s vypínacím efektem. Hydratační přípravky napomáhají správné funkci hydrolipidového povrchu pokožky.

Cena na jedno ošetření je 1 150,-

5) Mandobionico


Mandobionico je univerzální kúra vhodná pro všechny typy pleti. Může být prováděna bezprostředně po opalování (nebo po vystavení slunečnímu záření). Působí zejména n regeneraci kůže, používá se též na léčbu dermatitidy, sjednocuje ton pleti.

Cena na jedno ošetření je 1 050,-

6) Mandobionico + lifting supreme


Univerzální kúra vhodná pro všechny stabilizované pleti. Působí zejména na osvěžení, rozjasnění pleti, sjednocuje ton pleti, omlazuje.

Cena na jedno ošetření je 1 250,-

7) Liftingová kúra


Ošetření současně poskytuje funkční i estetický výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci a výplni vrásek, zpevnění kontur obličeje, působí proti glykaci má liftingový efekt. Omlazuje oční okolí. Speciální ošetření pokožky se silným estetickým i trvalým vypínacím efektem. Vhodné pro pleť se ztrátou pružnosti a elasticity, nebo pro výrazný efekt u zvláštní příležitosti. Liftingové sérum má okamžitý efekt a zpevňující účinky, Lift mask se dále postará o dlouhodobé účinky a vyhlazení pleti.

Cena na jedno ošetření je 1 150,-

8) Lifting + Hloubkové čištění


Specifická léčba pro obličej a krk. Zejména se hodí pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má silně omlazující, liftingový a čistítcí účinek.

Cena na jedno ošetření je 1 050,-

9) Omlazující, Hydratační ošetření rukou


Výborné doplnění každé terapie pleti. Dokonale očistí od odumřelých buněk, zhydratuje a omladí ruce.

Cena na jedno ošetření je 250,-

10) Kolagen III Anti – aging


Léčebná ANTIOXIDAČNÍ TERAPIE PLETI vhodná pro projevy středního stárnutí pokožky (ale s pletí v dobrém stavu), pro obnovu fibroblastů, bio-stimulaci kolagenu III v souvislosti s antioxidačním působením.

Cena na jedno ošetření je 1 250,-

11) Matrix – Anti-Aging


Restruktualizace pokožky a působí také na revitalizaci epidermální buňky. Vhodné pro středně silné stárnutí (ale s pokožkou v dobrém stavu). Pro zesílení účinku a posílení epidermální buňky po odmytí Clean Physio produktem, nanesen produkt Poli Soft.

Cena na jedno ošetření je 1 250,-

12) Vitamín C Anti – Aging


Revitalizační ošetření antioxidační a biostimulační. Velmi výjimečným působením vitamínu C je aktivně působeno na pleť tak, aby se zabránilo stárnutí nebo se objevovaly první lehké známky stárnutí kůže. Velmi oživuje pleť a současně navozuje velmi silnou biologickou stimulaci v dermis.

Cena na jedno ošetření je 1 050,-

13) Omlazení očního okolí – Botolift


S postupem času se neúprosně objevují známky prvního stárnutí. Jemná pokožka kolem očí ztratí pružnost, oční okolí začíná působit unaveně. Chcete-li obnovit svůj lesk, je nutné použít postup, který přináší bioceutikum pro profesionály Natinuel Botolift.

Botolift obnovuje, zjemňuje a uvolňuje svaly. Po ošetření je viditelný efekt omlazení a zlepšení struktury pleti.

Dále aktivuje metabolizmus pokožky, vyrovnává hydrataci a působí proti volným radikálům. V produktech botoliftu se nachází účinné látky jako je jen z rostlin, který s různými biochemickými mechanismy pomáhá snižovat kontrakce mimických svalů, odpovědných za vznik mimických vrásek.

Celkově působí na omlazení pleti, aktivuje novotvorbu kolagenu a působí proti váčkům pod očima. Obnovuje optimální povrchovou i hloubkovou hydrataci.

Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky. Kůže kolem očí je jasně omlazená,tónovaná a hladká. Významné snížení vrásek, otoků a modřin kolem očí. Zlepšuje strukturu pleti, následuje uvolnění svalů jako po aplikaci botoxu.

Cena na jedno ošetření je 350,-

14) Nobotox


Rychlý estetický efekt omlazení očního okolí bez aplikace botoxu. Léčba je indikována pro silné působení inhibicí kontrakce obličejových svalů.

Cena na jedno ošetření je 350,-

15) Interaktivní ošetření bioaktivní


Inovativní ošetření především pro zralou pleť převážně s projevy biologického stárnutí. Ošetření se doporučuje především pro tenkou pokožku se ztrátou elasticity a pevnosti, na povolené kontury obličeje, vrásky rúzného typu, výrazně povrchové vrásky. Speciální složení těchto produktů umožňuje provádět ošetření všech typů pleti v každém ročním období. Toto ošetření se doporučuje pro hrubou, suchou a matnou pleť, celkový pokles obličeje. Díky koncentrovaným látkám a vysoké bioaktivitě obnovuje celou kožní architekturu, reorganizuje kolagenová vlákna, zlepšuje hydrataci.

Tyto profesionální produkty výrazně regenerují a působí antioxidačně. Působí současně na katabolické a anabolické mechanismy. Podporují tvorbu kola a elastinu.

Cena na jedno ošetření je 1 500,-

16) Interaktivní P63 Terapie pleti


Interaktivní omlazující ošetření s celkovou obnovou epidermis, 18 ošetření běhěm 3 měsíců. (Photo-aging) bojuje proti předčasnému stárnutí převážně způsobenému nezdravým životním stylem a zejména opalováním obzvláště ve spojení s nevhodnou péčí. Slabá, suchá pokožka s vráskami různého druhu. Také je významná při ztrátě elasticity a pevnosti pokožky. Viditelně obnovuje elasticitu pleti a zesiluje její stěnu. Ochrana elastinu a kolagenu zvýrazní proces enzymatické degradace těchto vláken a glykace, který snižuje postupně pružnost a aktivitu. Přípravky jsou bohaté na aktivní složky, jsou vhodné pro zamezení působení volnýých radikálů a blokuje vznik zánětlivých procesů. Mají liftingové účinky a hloubkově hydratují.

Cena na jedno ošetření je 1 600,-

17) Mandlové ošetření lehkého akné


Toto ošetření je vhodné pro všechny, i pro osoby, které mají problémy se slabou nebo mírnou akné, s tendencí k hyperpigmentaci, ale také pro osoby, jejichž pleť nesnáší jiná exfoliační ošetření.

Dále je procedura vhodná pro regeneraci, ztrátu pružnosti, růžovka, zanícení pokožky. Toto ošetření může být prováděno v průběhu celého roku, i v létě bez rizika vzniku hyperpigmentace u osob s fototypem vyššího stupně. Předchází stárnutí a díky němu je pokožka odolnější na UV záření. Mandelic Peel má velmi vysokou dermatologickou účinnost.

Toto ošetření je vhodné pro všechny, i pro osoby, které mají problémy se slabou nebo mírnou akné, s tendencí k hyperpigmentaci, ale také pro osoby, jejichž pleť nesnáší jiná exfoliační ošetření.

Dále je procedura vhodná pro regeneraci, ztrátu pružnosti, růžovka, zanícení pokožky. Toto ošetření může být prováděno v průběhu celého roku, i v létě bez rizika vzniku hyperpigmentace u osob s fototypem vyššího stupně. Předchází stárnutí a díky němu je pokožka odolnější na UV záření. Mandelic Peel má velmi vysokou dermatologickou účinnost.

Cena na jedno ošetření je 1 200,-

18) Léčba akné


Vhodné na akné, nečistou pleť, rozšířené pory a mastnou pleť. Reguluje hyper sekreci kožního mazu, eliminuje keratinické ucpávání , má antibakteriální a keratolitické účinky. Složky přípravků jsou bohaté na účinné látky s vysokou koncentrací a pomáhají k normalizaci a ústupu akné. Dále regulují šíření bakterií, hyperkeratozy a normalizují zánětlivé procesy.

Cena na jedno ošetření je 850,-

19) Home Rose – Léčba kuperozy


S citlivostí pokožky se setkáváme u všech typů pleti a v každém věku. Pokožce chybí ochrana proti agresivnímu vnějšímu prostředí, to pak způsobuje vyšší kožní propustnost a změny mikrocirkulace, kdy se tento stav může rozvinout až do dermatozy známé jako rosacea. U mimořádně citlivých pletí náchylných k rudnutí se tento projev vyskytuje poměrně často. Tato léčba odráží potřeby mimořádně citlivé pokožky, která trpí potížemi jako: rudnutí, vysoušení, svědění. Obsahuje produkty, které zároveň zaručují jak estetický, tak funkční výsledek. Tento projekt dospěl ke svému závěru po letech vědeckých studií o VASKULÁRNÍCH a NEUROGENNÍCH zánětech pokožky, způsobených nejen vnitřními, ale zejména vnějšími faktory, představuje nyní vyhradní složku VPG FACTOR S15, faktor, který je objevem Natinuel. Mezi účinky této řady patří zpevnění a hydratace pleti, zlepšení odolnosti proti agresivnímu prostředí, posiluje funkci bariery, snižuje náchylnost pokožky na tepelné výkyvy, tonizuje stěny kapilár, celkově zlepšuje stav růžovky.

Cena na jedno ošetření je 950,-

20) Depigmentace pleti


Regulace pigmentových skvrn způsobených hormonální poruchou, antikoncepcí, přílišným sluněním bez řádné ochrany, fotostářím, časté návštěvy solárií

Cena na jedno ošetření je 950,-

21) Chemický peeling


Natinuel rozděluje peelingy do 3 skupin:

  1. záchovné, udržující PHA, určené především k prevenci
  2. zlepšení stavu pleti, téměř neviditelná exfoliace, mírný pocit pálení, určený především pro sjednocení pleti, jejího zabarvení a struktury
  3. klasický exfoliační peeling

Natinuel produkty pro peelingy jsou unikátními komplexy látek se silně léčícím a omlazujícím efektem. Peelingy z třetí skupiny nejsou vhodné pro první ošetření, předchází jim přípravná fáze.

Natinuel ošetřující program kombinovaný peeling New 25, New 35 v kombinaci je vhodný na pleť s mírnými příznaky stárnutí. Urychluje buněčnou výměnu. Vhodné pro pokožku s mírným epidermálním zahuštěním. Toto ošetření je vhodné pro pokožku, kterou je třeba vyhladit a okysličit. Pleť je pak zářivá, hladká, svěží. Na hrubé, hluboké vrásky, většinou okolo očí, na čele, nebo na pleti zjizvené po silném akné v mládí je třeba použít New Peel 50.

Kontraindikace:

Aktivní akné, rosacea, kožní záněty, plísňové infekce, svrab, virová onemocnění(herpes), doba používání přípravku s kyselinou retinovou, těhotenství, kojení

Cena na jedno ošetření je 1 800,-